Lista uczestnik贸w

Lista uczestnik贸w:

Grupa wychowawcza Lidki:

  1. Wiktoria Bazan 鈥 „Marsja艅skie misje kosmiczne”
  2. Piotr Nowosielski 鈥 „Zdradzieckie pi臋kno nocy – Wenus”
  3. Antonina Golubska 鈥 „W艂adca Pier艣cieni z bliska 鈥 misje na Saturna”
  4. Gabriela Ma艅czyk 鈥 „Szybciej, Wy偶ej, Mocniej – wsp贸艂czesne silniki rakietowe”
  5. Andrzej Wi艣niewski 鈥 „Misja ATHENA 鈥 oko na najbardziej gor膮cy i energetyczny Wszech艣wiat”
  6. Krzysztof Szyma艅ski 鈥 „Historia i rozw贸j GPS”
  7. Sebastian Syty 鈥 „Misje mapuj膮ce powierzchnie planet”
  8. Konrad Ma艣lanka 鈥 „艢wie膰 gwiazdeczko, ma艂a 艣wie膰 鈥 misje s艂oneczne”
  9. Mateusz Jankowski 鈥 „Technologie 鈥渮 kosmosu鈥 czyli co zawdzi臋czamy programom kosmicznym”
  10. Marta Rzekanowska 鈥 „Gdzie diabe艂 nie mo偶e, tam robota po艣le 鈥 艂aziki w kosmosie”
  11. Maksymilian Celi艅ski 鈥 „Juno 鈥 czyli podr贸偶 w odwiedziny do kr贸la Uk艂adu S艂onecznego”

Grupa wychowawcza 艁ysego:

  1. Antoni Rygiel 鈥 „W 90 minut dooko艂a 艣wiata 鈥 jakie eksperymenty przeprowadza si臋 na ISS”
  2. Dominika Pik 鈥 „Pocz膮tki eksploracji kosmosu”
  3. Natalia Kowalczyk 鈥 „Europa Clipper 鈥 wszystko o misji na lodowy ksi臋偶yc”
  4. Rafa艂 G贸rski 鈥 „Woschod 2 鈥 kryzys goni kryzys”
  5. Marcel Nytko 鈥 „呕agiel s艂oneczny”
  6. Zofia Ksi臋偶ak 鈥 „Jak to jest by膰 astronaut膮?”
  7. Oliwer P艂askowicki 鈥 „Niepowodzenia na kosmiczn膮 skal臋 鈥 dlaczego niekt贸re misje si臋 nie powiod艂y”
  8. Franciszek Hansdorfer 鈥 „Przyjrzyjmy si臋 g艂臋biej, czyli o teleskopach kosmicznych”
  9. Anna Hansdorfer 鈥 鈥濰ouston, mamy problem鈥, czyli o Centrum Kontroli Lot贸w Kosmicznych
  10. Antoni Zegarski 鈥 „Psyche – gor膮czka z艂ota na miar臋 XXI wieku.”
  11. Aleksandra Walczybok

Lista kadry:

  1. Maria Puciata-Mroczynska – organizatorka
  2. Micha艂 Siwiec – organizator
  3. Dominik Sulik – organizator
  4. Ma艂gorzata Pluskota
  5. Lidia Tarczewska
  6. Szymon Ryszkowski
  7. Maciej Bogacki
  8. Ma艂gorzata Kuczera
  9. Rados艂aw Kubi艣
  10. Jaros艂aw Socha
  11. Piotr Tadeusz Rafalski
  12. Kacper 艢led藕
  13. Zosia Wojtkowiak
  14. Maciej Wizerkaniuk
  15. Jakub Garwo艂a
  16. Remigiusz Felske
  17. Sonia Wittek
  18. Filip Jurczak
  19. Miko艂aj Nowak
  20. Alicja Matulewicz
  21. Filip P艂aneta
  22. Emilia Rzepka
  23. Micha艂 W贸jcik
  24. Lidka Lappo
  25. Izabela Mandla
  26. Daniel Mielnik
  27. Krzysztof Karczewski
  28. Laura Meissner
  29. Gabriela Widota
  30. 艁ysy „Tomasz” Filipiak
  31. Micha艂 Stefanik
  32. Grzegorz Guzera
  33. Aleksandra Pucha艂a
  34. Szymon Antkowiak
  35. Tymoteusz Domeradzki
  36. Mateusz Kierepka
  37. Karolina Bargie艂
  38. Tobiasz Wojnar
  39. Kacper Lawera