Lista uczestników

Lista kadry:

  1. Sonia Wittek – organizator
  2. Tobiasz Wojnar – organizator
  3. Maciek Wielgus
  4. Tomasz Filipiak
  5. Ania Wizerkaniuk
  6. Mikołaj Nowak
  7. Michał Wójcik
  8. Krzysztof Kapuściński
  9. Daniel Mielnik
  10. Karolina Wilk
  11. Wiktor Włodarczyk
  12. Aleksander Łyczek
  13. Mateusz Kierepka
  14. Piotr Rafalski
  15. Dominik Sulik
  16. Alicja Matulewicz
  17. Izabela Mandla
  18. Jakub Morawski
  19. Łukasz Michał Szczęsny
  20. Karolina Dądela
  21. Aleksander Półtorak
  22. Maciej Bogacki
  23. Filip Domański
  24. Tomasz Kurek

Lista uczestników:

Grupa Karoliny Dądeli oraz Aleksandra Łyczka:

  1. Jan Nowosielski – „Kosmologia światów fikcyjnych”
  2. Piotr Nowosielski – „Astrochemia – jak się robi pierwiastki?”
  3. Łukasz Bargieł – „Grube ryby kosmosu”
  4. Joanna Wieteska – „Rola wywiadu i kontrwywiadu w historii astronautyki”
  5. Patryk Węgierski – „Astromuzyka”
  6. Radosław Kubiś – „Wpływ astronomii na poglądy filozoficzne i religijne”
  7. Olga Zaborska – „Matematyka a astronomia – wspólna historia od Issaca Newtona do Harwardzkich Komputerów”
  8. Kacper Dądela – „Kalendarze, a astronomia”
  9. Szymon Antkowiak – „Czy artyści umieją w astronomię?”
  10. Eliza Płotnikowa – „Medycyna kosmiczna”
  11. Grzegorz Guzera – „Astronawigacja – Czy Mark Watney znalazłby Pathfindera?”
  12. Julia Gościniak – „Geologia totalna – jak badać setki światów? Metody klasyfikacji egzoplanet”
  13. Agnieszka Tułacz – „Kosmiczna ekonomia”
  14. Michał Siwiec
  15. Małgorzata Pluskota – „Jak obóz astronomiczny zrobić na stacji kosmicznej” – czyli o turystyce w kosmosie

Grupa Tomasza „Łysego” Filipiaka

  1. Dominika Pik- „Informatyka w misjach kosmicznych”
  2. Mateusz Kruk – „Astrochemia – jak badamy skład i właściwości obiektów w kosmosie?”
  3. Krzysztof Szymański – „Astrochemia – w jaki sposób badamy skład obiektów za pomocą teleskopów?”
  4. Zofia Wojtkowiak – „Kulturoznawstwo: wpływ wyścigu kosmicznego na kulturę”
  5. Maria Puciata-Mroczynska – „Jak zainteresować dzieci astronomią? „
  6. Piotr Sączawa – „Czy w kosmosie możemy zgłosić np na wf? Nauki o kulturze fizycznej”
  7. Kacper Śledź – „Spadająca gwiazda spełnia sny, w których główną rolę grasz ty!” – o badaniach meteorów słów kilka
  8. Michał Stefanik – „Skąd w kosmosie wziąć prąd? Kosmiczna energetyka.”
  9. Igor Płoszaj – „Materiałoznawstwo – jak pocałować Słońce i nie umrzeć – osłona termiczna Parker Solar Probe”
  10. Małgorzata Jędruszek – „Badanie zwierząt w kosmosie”
  11. Zuzanna Kawalec – „Czy ten skafander mnie nie pogrubia? – Dietetyka w kosmosie”
  12. Karolina Komorowska – „Obróbka żywności w kosmosie”
  13. Wiktor Wojtkowiak – „Satelity szpiegowskie vs. tweeter Trumpa, rola obserwacji ziemi z kosmosu w polityce „
  14. Mateusz Jankowski – „Metoda i metodologia naukowa”
  15. Michał Kołodyński – „Greta na orbitę – czyli o problemie kosmicznych śmieci”

Grupa Ali Matulewicz (do przyjazdu Ali, grupa Mateusza Kierepki)

  1. Matylda Kołomyjec – „Historia Science Fiction”
  2. Jarosław Socha – „Górnictwo kosmiczne”
  3. Aleksandra Puchała – „Astronomia historycznie – Szacowanie dat wydarzeń historycznych na podstawie obserwowanych wówczas zjawisk astronomicznych”
  4. Krystyna Syty – „Cykle Milankovicia – astronomia klimatu”
  5. Małgorzata Kuczera – „Wpływ fascynacji kosmosem na gry komputerowe”
  6. Aleksander Gawron – „Wpływ fascynacji kosmosem na gry planszowe”
  7. Paweł Sieczak – „Międzygalaktyczny Uber — logistyka transportu kosmicznego”
  8. Aleksandra Walczybok – „Astrourbanistyka – planowanie kolonii”
  9. Zofia Księżak – „Jak przed pogodą kosmiczną astronautów będzie chronić ich siku – Instalacje wodne w kosmosie, obieg wody szarej”
  10. Oliwer Płaskowicki – „Jak szukamy życia pozaziemskiego bez dotykania?”
  11. Stanisław Drewienkowski – „Astrobiologia – jak szukamy życia pozaziemskiego z dotykaniem?”
  12. Tymoteusz Domeradzki – „Pomiar czasu – związek chronometrii z astronomią”
  13. Antoni Skoczypiec – „Łączność na gargantuiczne odległości”
  14. Maria Popławska – „Eviva l’arte! – Od malarstwa do astronomii -Fangor, Bonestell i inni”
  15. Małgorzata Czachowska – „Jak badać globalne ocieplenie przy użyciu satelitów”
  16. Emilia Rzepka